MD meble PLUS

Unikalny system rekomendacji. Ludzie polecają sobie nawzajem rozmaite rzeczy. Tak działa najsilniejsze narzędzie marketingowe świata - marketing szeptany. Słowo ma olbrzymią siłę przekonywania, O ILE UŻYTE JEST WOBEC NAPRAWDĘ DOBREGO PRODUKTU LUB USŁUGI.

Prowadzimy Meble MD juz od kilku lat. Rekomendacje zawsze były siłą napędową naszego biznesu. Ludzie polecali sobie nasze unikalne meble. Dlaczego unikalne? Bo takiej jakości w takiej cenie po prostu nie ma na rynku. Są meble tańsze, ale wykonane z nienaturalnych materiałów. Są meble z materiałów szlachetnych, ale znacznie droższe. Tymczasem MD meble, dzięki współpracy z dużymi koncernami meblarskimi jak holenderska HABUFA, ma dostęp do pełnowartościowych mebli w małych seriach.

Jedno jest pewne - wielu naszych klientów mówiło nam: „jak to dobrze, że Państwa poleciła mi koleżanka! Nie miałam pojęcia jak fajne rzeczy tu macie.”
Dlatego wpadliśmy na pomysł, żeby stworzyć nasz autorski system rekomendacji, mogący przynieść korzyść rekomendującym.

Co zrobić, żeby zacząć zarabiać w systemie rekomendacji MD meble?

  1. Należy zarejestrować się na stronie MD meble w sekcji MM Meble Plus
  2. Każda zarejestrowana osoba otrzymuje SMS-em swój unikalny, łatwy do zapamiętania kod. np: Jacek1
  3. Jeśli polecamy MD meble komuś znajomemu, przekazujemy mu nasz kod. Honorujemy Klienta zniżką dodatkowego 1% od jego zakupu, po okazaniu kodu.
  4. Każde użycie Waszego indywidualnego kodu nalicza dla Was prowizję w wysokości 10% transakcji

System jest prosty, przejrzysty (w każdej chwili możemy sprawdzić w naszym systemie ile razy i wobec jakich kwot został użyty nasz kod ) i prowadzony zgodnie z wymogami przepisów prawa.

Nie gromadzimy danych osobowych - w celu identyfikacji podajesz nam tylko swój numer i dobrowolnie imię lub pseudonim. Rozliczenie odbywa się na podstawie potwierdzenia tożsamości właśnie numerem telefonu. Po każdej transakcji z użyciem Twojego kodu, zadzwonimy do Ciebie i potwierdzimy wysokość prowizji oraz omówimy sposób wypłaty.

A oto przykładowe wyliczenie:

Otrzymałeś od nas SMS-em hasło ( np Jacek1). Polecając MD Meble znajomemu ten kod, informujesz go że jak poda ten kod, otrzyma DODATKOWY 1% zniżki.

Znajomy udał się do MD Meble na zakupy. Jeśłi zapomniał o Twoim kodzie, nie martw się, PYTAMY KAŻDEGO KLIENTA o kod rabatowy przy zakupie. Znajomy podał nam Twój kod.

Zakupił komplet mebli za 6500 zł. Udzielamy mu zniżki 1% czyli 65 zł. Płaci 6435 zł. Odnotowujemy w naszym systemie przy tej konkretnej transakcji Twój kod. Następnie kontaktujemy się z Tobą i informujemy Cię, ze Twoja prowizja wynosi 643,50 zł.

Wszystkie strony są zadowolone. Rekomendujący, bo zarobił prowizję. Kupujący, bo trafił na naprawdę dobre i solidne meble, których może bez Ciebie nigdy by nie poznał. My, bo mamy kolejnego Klienta przekonanego do dobrego produktu.

Zapraszamy do zarejestrowania się w systemie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania - skontaktuj się z nami.

MD MEBLE PLUS

Czekaj...
Twoje imię lub pseudonim:
Twój numer telefonu:
Wynik działania: dwa plus 3 =